Bekir Develi ile ”Ünlü Mamuller”
Bekir Develi’nin hayatından kesitlerin yer aldığı, Gençlere ‘Başarmak’la, ‘Pes Etmemek’le ilgili yerinde ve etkileyici sosyal mesajlar veren Bir buçuk saatlik Stand-Up tadında kariyer söyleşisi.

Bekir Develi, ‘Dinde Zırlama Yoktur’ isimli yeni sahne gösterisi büyük ilgi görüyor. Bekir Develi bu gösteri ile Türkiye’nin bütün illerini dolaştı. Yeni Sahne Gösterisiyle ilgili bilgi almak için iletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu Gösteri Devam Ediyor.

Bekir Develi, kendisinin yazdığı ‘Dengeli Feslenme’ isimli oyunuyla Türkiye ve Avrupa’nın 15 ülkesinde 600 dan fazla sahne aldı.

Bu Gösteri Final Yaptı.

Bekir Develi, Hacıların Çocuğuyum isimli oyunuyla Türkiye ve Avrupa’da bir çok kez sahne aldı. Bekir Develi’nin kendisinin yazıp sahnelediği, herkesin kendisinden bir şeyler bulduğu bu oyun çok beğeni topladı.
İçerisinde hiç bir şekilde küfür/argo barındırmayan, ailece izlenebilecek bir oyun olan Hacıların Çocuğuyum kesintisiz mizah vaadeden bir stand up gösterisidir

‘Dinli-Yorum’. Bu oyun, Bekir Develi’nin ilk sahne gösterisi olma özelliğini taşıyor. Bekir Develi, bütün sahne gösterilerinde olduğu gibi, bu oyununda da günlük hayatta karşılaştığı olayları kendine özgü üslubuyla anlattı. Bir nevi seyirciye seyirciyi anlatan Bekir Develi, yeni oyun çalışmalarına başlamasıyla ‘Dinli-Yorum’ oyununu sonlandırdı.

Bu sahne gösterisi, yıllarca kasıtlı olarak “Çoban, Göbeğini kaşıyan adam, Bidon Kafalı” diye yersiz yakıştırmalar yapılan Anadolu insanının bu ülkenin asli unsuru olduğunu,mayasının derin bir irfan ve ferasete dayandığını delilleri ile anlatır..

Bekir Develi’nin yıllarca Anadolu’da çektiği belgesellerden edindiği tecrübeleri paylaştığı bu gösteri yaklaşık birbuçuk saat sürer ve bugüne kadar 6 ülke 50 şehirde sahnelenmiştir ve halen devam etmektidir

Bekir Develi’nin kendine has üslubuyla anlattığı bir birinden seçkin hikayelerin yanı sıra, hayatın içinde yer alan, her biri bizi anlatan olayları harmanladığı, milli ve manevi duygularımızı hareketlendiren bir buçuk saatlik söyleşi programı; Bizim Hikayemiz.