Bekir Develi ile ”Ünlü Mamuller”
Bekir Develi’nin hayatından kesitlerin yer aldığı, 2015/2016 yılı içinde 44 İl’in Gençlik Merkezlerinde yapılan Stand-Up tadında kariyer söyleşisi.

Bu Etkinlik 2015 Ekim Ay’ı İtibariyle Başladı.

Bekir Develi, ‘Dinde Zırlama Yoktur’ isimli yeni sahne gösterisi büyük ilgi görüyor. Bekir Develi bu gösteri ile Türkiye’nin bütün illerini dolaştı. Yeni Sahne Gösterisiyle ilgili bilgi almak için iletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu Gösteri Devam Ediyor.

Bekir Develi, kendisinin yazdığı ‘Dengeli Feslenme’ isimli oyunuyla Türkiye ve Avrupa’nın 15 ülkesinde 600 dan fazla sahne aldı.

Bu Gösteri Final Yaptı.

Bekir Develi, Hacıların Çocuğuyum isimli oyunuyla Türkiye ve Avrupa’da bir çok kez sahne aldı. Bekir Develinin kendisinin yazıp sahnelediği, herkesin kendisinden bir şeyler bulduğu bu oyun çok beğeni topladı. Bekir Develi’nin yeni oyun yazma çalışmaları bittikten sonra, Hacıların Çocuğuyum isimli sahne gösterisi final yapmış oldu.

‘Dinli-Yorum’. Bu oyun, Bekir Develi’nin ilk sahne gösterisi olma özelliğini taşıyor. Bekir Develi, bütün sahne gösterilerinde olduğu gibi, bu oyununda da günlük hayatta karşılaştığı olayları kendine özgü üslubuyla anlattı. Bir nevi seyirciye seyirciyi anlatan Bekir Develi, yeni oyun çalışmalarına başlamasıyla ‘Dinli-Yorum’ oyununu sonlandırdı.